Štěňata


Blanca

Španělský vodní pes je v České republice téměř neznámé plemeno. Naše fenka Blanca Norteynada je 10. zaregistrovaným zástupcem plemene španělský vodní pes v ČR a zároveň prvním zástupcem plemene importovaným přímo ze země původu,ze Španělska.V září 2012 jsme strávili pár dní ve slunném Španělsku a navštívili chovatelskou stanici Norteynada,kde na nás již čekala naše Blanca.

Před několika lety byl v ČR uskutečněn jeden vrh španělských vodních psů,dále se chovem u nás nikdo aktivně nezabývá.Naše chovatelská stanice,registrovaná pod názvem "Perro de Agua", v roce 2012 importovala 2 fenky ze země původu,z chovatelské stanice Norteynada. V létě roku 2013 k nám přibyl další import ze Španělska,pejsek Tello de Sierra Alhamilla.

Věříme,že naši pejsci budou dobrým základem pro chov španělských vodních psů v ČR.Naší snahou bude odchovávat zdravé a typické psy a hlavně perfektní společníky do rodiny.

V České republice nejsou pro uchovnění plemene povinné žádné zdravotní testy.Všichni naši pejsci určení k chovu budou přesto testovaní na dysplazii kyčelních a loketních kloubů,osteochondrózu ramenních kloubů a součástí zdravotních vyšetření bude i vyšetření na PRA-PRCD (progresivní atrofie sítnice ).

 

Štěňátka budou od nás do nových domovů odcházet socializovaná, čipovaná, odčervená a očkovaná. Samozřejmostí je mezinárodní cestovní pas,kde je uvedené veškeré očkování a odčervení a následný termín přeočkování. Samozřejmě všechna naše štěňátka mají průkaz původu FCI. Spolu se štěňátkem obdržíte i kupní smlouvu a stručné povídání,jak se o  štěně starat.

 

Na naše štěňátka dáváme záruku do 2 let věku,podrobné podmínky záruky jsou uvedeny v kupní smlouvě.

 

Upřednostňujeme trvalý kontakt s majiteli našich odchovů. Všem zájemcům,kteří si čekají na štěňátko,posíláme každý týden nové fotky rostoucích štěňátek,případně videa.V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo po předešlé dohodě navštívit.

 

Nabízíme přepravu štěňátka po celém území ČR,ale i do zahraničí.

 

 Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio